Een kaart gemaakt met de achtergrond en plaatjes en de tekst uit een knipvel boek van Boekenvoordeel 1. De achtergrond daarachter is gemaakt met PanPastels. De regen is gemaakt met een stencil van Marianne Design PS 8130 en een witte Posca pen. De dies zijn van Marianne Design.
Een kaart gemaakt met een stencil van DutchDoobadoo. 470.713.114. De plaatjes zijn van Ciao Bella : Happy Fall. De achtergrond is gemaakt met een stencil van Marianne Design PS 8135. en Memento inkt. Afgewerkt met lint.
Een kaart gemaakt met plaatjes van Ciao Bella : Hello Fall. De muur op de achtergrond is gemaakt met een stencil van DutchDoobadoo. 470.713.102 en pasta van Cadence Texture.
Een herfst kaart gemaakt met plaatjes van Fairy Bells 003 en 004. De dies zijn van Joy en Marianne Design. De tekst is van Ciao Bella. De kaart is afgewerkt met glas steentjes.